fbpx

Holistilised massaažid

INTUITIIVNE MASSAAŽ & TERAAPIA

Kõik minu pakutavad massaažid on traditsioonilisel põhjal, kuid rohkemal või vähemal määral enda loovuse järgi kohandatud. Neid saadab Reiki universaalse eluenergia ühendus ning teadlik, kohalolev ja hooliv puudutus.

LÕÕGASTAV MASSAAŽITERAAPIA

INDIGO SIGNATUURMASSAAŽ!

Lõõgastav massaažiteraapia on kombineeritud erinevatest troopilistest maadest pärit massaažide tõhusaimate lõdvestustehnikatega ning üldmassaaži võtetega. See on energeetilise puudutusega massaaž, mille ajal voolab Reiki energia ning läbivaks jooneks on Hawaii lomi-lomi massaaživõtted (pikad, voolavad ja rütmilised). Lomi-lomi tähendab otsetõlkes “armastuse vool kätest” ning massaaži saadabki mõttes loetav Ho’oponopono palve:

“Ma armastan Sind.
Mul on kahju.
Palun andesta mulle.
Ma tänan Sind.”

Massaaž toimib kolmel tasandil, neid korraga tasakaalustades: füüsilisel, emotsionaalsel ning hingelisel.

Lõõgastava massaažiteraapia põhilised eesmärgid on:

– luua kergustunnet nii füüsilisel kui vaimsel tasandil
– avardada teadlikkust ja tundlikkust enda kehas toimuva osas
– tuua külastaja kohalolusse käesolevasse hetke
– vaigistada meelemüra ning parandada emotsionaalset seisundit

Tegemist siiski korraliku ja intensiivse kogukeha massaažiga, mis sisaldab endas ka lihaste süvatöötlust- seda lihtsalt veidi pehmemal kujul. Selles massaažis haiget ei tehta, maksimum on magusa valu piir.

Hooliva puudutuse kunsti mõjul saab kogu keha süvitsi lõdvestuda, mõttetöö välja lülituda, tekkida rahutunne nign avalduda õnnehormoonid mis maandavad stressi ja tõstavad üleüldist heaolutunnet.

Holistiline massaaž Tartu | INDIGO heaolustuudio

1h 50€

1,5h 70€

2h 90€

KRISTALLITERAAPIA

Kristalliteraapia toimib üldpildis resonantsi põhimõttel- tšakratele ehk energiakeskustele (aga ka mujale kehale ning keha ümber) asetatakse kristallid, mis mõjutavad antud koha võnkesagedust, viies see tasakaalu.

Kristalliteraapia võib mõjuda äärmiselt lõõgastavalt, maandades stressi, tõstes energiataset, luues positiivsust ja harmooniat. Tasub aga silmas pidada, et üles võivad tulla allasurutud emotsioonid ning mälestused, mis tegelikult on alati hea märk-  nii võivad laheneda elus teatud mured ja takistused ning saab end neist vabastada.

Seanss algab väikese vestlusega, et kaardistada külastaja tervislik seisund ja soovitud tulemus. Teraapia toimub läbi riiete, olles massaažilaual pikali (kui valitakse koos massaažiga variant, siis kristallid asetatakse lina/pleedi peale).

Terapeut vaatab pendliga üle põhilised energiakeskused ning vastavalt saadud infole laotab paika kristallid ning saadab reikit (universaalset eluenergiat läbi käte) sinna, kuhu vaja. Tugevate tasakaalutuste korral võib paluda külastajal visualiseerimisega kaasa aidata (juhendamisega).

Seansi lõpus vaadatakse energiakeskused uuesti üle ning hinnatakse tehtud töö tulemuslikkust. Alati ei saa ühe korraga kõike paika, eriti kui tegemist on väga pikaaegsete ning sügavate negatiivsete emotsioonidega. Sellisel juhul võiks külastaja kaaluda mitme külastuse võimalust.

Peale kristalliteraapiat tehakse taas väike vestlus, et uurida enesetunde ning tekkinud aistingute kohta. Inimesed on väga erinevad, mõni tundlikum kui teine, mõni avatum, teine suletum. Isegi kui mingeid erilisi tundmusi ei teki, võib kindel olla, et energeetilisel tasandil on töö tehtud ning teinekord avaldab tulemus end hiljem.

1h seanss 50 €

1.5h seanss 70€

Mis teeb kristallid eriliseks?

Kristallid ei ole tavalised kivid – need teeb unikaalseks nende sisemine geomeetriline aatomvõre paigutus, mis annab neile kindla ja vastupidava võnkesageduse, mis on äärmiselt vastupidav korrapäratuse suhtes. Tänu sellele ei lähe kristallid kergelt tasakaalust välja nagu teeme seda meie, inimesed.

Kristall koosneb erinevatest mineraalidest ning kristalli südames on aatom ja selle osakesed, mis on pidevas liikumises. Seega toimub väliselt rahuliku kivikese sees tõeline pulbitsemine, mis vibreerib kindla sagedusega. Vibreerimine aga annabki kristallile tema energia.

ENERGEETILINE ÜLDMASSAAŽ

…oma olemuselt on see vana hea Rootsi klassikaline massaaž, mida on täiendatud Reiki ja Vana-Eesti massaaživõtetega. Klassikaline massaaž on (põhjapoolkera) tuntuim ja praktiseerituim massaaživorm, mille põhieesmärkideks on parandada vereringet, tugevdada immuunsüsteemi, lõdvestada pinges lihaseid ning parandada tugiliikumisaparaadi tööd.

Seda tehakse läbi intensiivsete massaažitehnikate, alustades kontakti loomisega ning aste-astmelt rohkem sügavuti minnes. Energeetilised elemendid aitavad tuua sellesse pigem mehhaanilisse massaaži ka meelte pingevabastust ning hingelist heaolu.

1h 50€

1,5h 70€

MASSAAŽI & KRISTALLITERAAPIA KOMBOSEANSS

Meie keha salvestab endasse kõike – pinged, stressi, trauma. Ühendades omavahel füüsilise kehatöötluse massaaži näol ning energeetilise töötluse kristalliteraapia näol, saame mitmekihilise ning sügavutimineva teraapilise kogemuse.

Seanss algab energiakeskuste ehk tšakrate kontrollimisega ning seejärel massaažiga. Lõõgastav massaažiteraapia süvalõdvestab kogu keha ning aitab vaigistuda ka mõttetööl. Massaaži käigus on lootust avastada peidetud pingeid, mis on emotsionaalset päritolu.

Peale massaažiosa kaetakse keha soojalt ning asetatakse peale kristallid oma tööd tegema. Kui massaaž on edukalt mõjunud, on ka ajulained aeglustunud selleks ajaks ning seeläbi kristalliteraapia eriti tõhus.

Energiapanus:
2h seanss 85€

TAI JALAMASSAAŽ

…pühendub vaid jalataldadele ning -labadele, osaliselt ka säärte töötlemisele. Massaaži viiakse läbi käte ning kristallpulga abil, töödeldes teadlikult nii aeglasema kui kiirema tempoga alasid ja punkte, mis vastanduvad erinevatele kehaosadele ja siseorganitele (selles peitubki refleksoloogia). Akupunktuuri teooria kohaselt asuvad jalalabadel üle 7000 (!) närvilõpme. Neid mõjutades saab vabastada seismajäänud energiat ning läbi selle tervendada kogu keha ja organismi.

Jalamassaaž on äärmiselt lõõgastav kui see on tehtud sobiva survega ning see paneb liikuma energia kogu kehas. 

Energiapanus:
1h 40€

AROOMIMASSAAŽ

Tai aroomimassaažis on ühendatud aroomteraapia iidsed traditsioonid ja Tai massaaži energialiinid, venitused ja vajutused.

Aromaatne lõhn stimuleerib aju tunnetuskeskuse kaudu meie meeli ja keha ning samaaegne rahulik pehme massaaž vähendab igasugust pinget nii kehas kui mõtetes.

Massaažis kasutatavad eeterlikud õlid valime koos Sinuga enne massaaži välja, neid nuusutades ning seeläbi tehes intuitiivse valiku.

Tai aroomimassaaž | INDIGO heaolustuudio Tartus

Energiapanus:

 • 1.5h 75€
BRONEERI AEG KÜLASTUSEKS
organizer, calendar, schedule-791939.jpg
KÜLASTAJATE TAGASISIDE
Jane Narusk

Imeline kogemus, minu lemmik on Tai aroomiteraapia. Kogu keha täielik lõõgastus ja isegi krooniline seljavalu sai leevendust! Stress läinud ja motivatsioon jälle laes! 🥰

Birgit

Käisin esimest korda Helene juures ja kohe peale massaaži tundsin, kuidas “pilt on selgem”, kuna pinged olid kogunenud mõnda kohta. Ülimalt sõbralik vastuvõtt, väga väga armas ja soe kohake, koos lõõgastava muusikaga. Aitäh Sulle ilus hing! Kohtume veel! 🌞 😍

Andra Sreiberg
Creative Heads Inc.

Sõnu ei ole, et kirjeldada kõike mida täna kogesin! Olen siiralt tänulik! Parim massaažikogemus mu elus! 🤍

Katrin Mahlperk

Imeliselt hea kogemus, soovitan ja kindlasti kui juba massaaži plaan, siis ka kõige pikem seanss!!! Rõõm!!!😉😘

Kalev Riivik

Super ilus koht ja parim massasz!

TERAAPIATUBA @ SANZEN STUUDIO

Vastunäidustused, mille puhul massaaži ei tohiks tulla:

 • veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas
 • äge põletikuline haigus (palavik, gripp)
 • nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • nahahaigused
 • äge närvikahjustus (tekkinud trauma või operatsiooni tagajärjel)
 • värsked haavad, hiljutine verejooks või oht verejooksu tekkeks
 • kasvaja või kasvaja poolt põhjustatud kahjustused
 • kilpnäärmehaigus
 • afektiivne psüühiline seisund
 • äge neerupuudulikkus
 • äge maksapuudulikkus
 • äge trauma (luumurd, põrutus, rebend(id))
 • suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas kohas
 • äge südamepuudulikkus (arütmia, infarkt, südamelihase põletik jne)
 • kõrge või ebastabiilne vererõhk
 • alkoholi- või narkootiline joove
 • rasedus