fbpx
Scroll Top

TŠAKRATERAAPIA

Kristalliteraapia toimib üldpildis resonantsi põhimõttel- tšakratele ehk energiakeskustele (aga ka mujale kehale ning keha ümber) asetatakse kristallid, mis mõjutavad antud koha võnkesagedust, viies see tasakaalu.

Kristalliteraapia võib mõjuda äärmiselt lõõgastavalt, maandades stressi, tõstes energiataset, luues positiivsust ja harmooniat. Tasub aga silmas pidada, et üles võivad tulla allasurutud emotsioonid ning mälestused, mis tegelikult on alati hea märk-  nii võivad laheneda elus teatud mured ja takistused ning saab end neist vabastada.

Seanss algab väikese vestlusega, et kaardistada külastaja tervislik seisund ja soovitud tulemus. Teraapia toimub läbi riiete, olles massaažilaual pikali (kui valitakse koos massaažiga variant, siis kristallid asetatakse lina/pleedi peale).

Terapeut vaatab pendliga üle põhilised energiakeskused ning vastavalt saadud infole laotab paika kristallid ning saadab reikit (universaalset eluenergiat läbi käte) sinna, kuhu vaja. Tugevate tasakaalutuste korral võib paluda külastajal visualiseerimisega kaasa aidata (juhendamisega).

Seansi lõpus vaadatakse energiakeskused uuesti üle ning hinnatakse tehtud töö tulemuslikkust. Alati ei saa ühe korraga kõike paika, eriti kui tegemist on väga pikaaegsete ning sügavate negatiivsete emotsioonidega. Sellisel juhul võiks külastaja kaaluda mitme külastuse võimalust.

Peale kristalliteraapiat tehakse taas väike vestlus, et uurida enesetunde ning tekkinud aistingute kohta. Inimesed on väga erinevad, mõni tundlikum kui teine, mõni avatum, teine suletum. Isegi kui mingeid erilisi tundmusi ei teki, võib kindel olla, et energeetilisel tasandil on töö tehtud ning teinekord avaldab tulemus end hiljem.

Kristallid ei ole tavalised kivid – need teeb unikaalseks nende sisemine geomeetriline aatomvõre paigutus, mis annab neile kindla ja vastupidava võnkesageduse, mis on äärmiselt vastupidav korrapäratuse suhtes. Tänu sellele ei lähe kristallid kergelt tasakaalust välja nagu teeme seda meie, inimesed.

Kristall koosneb erinevatest mineraalidest ning kristalli südames on aatom ja selle osakesed, mis on pidevas liikumises. Seega toimub väliselt rahuliku kivikese sees tõeline pulbitsemine, mis vibreerib kindla sagedusega. Vibreerimine aga annabki kristallile tema energia.

Energiapanus:

  • Esimene külastus: 1.5h 70€;
    korduvkülastus 1h 50€
  • Massaaž & kristalliteraapia kombo (ca 2.5h) 100€

Broneeri aeg

Kosmiline rännakuruum